Aramıza Katılmak İstermisin? Ne Duruyorsun Üye Olsana..!

SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Buton_uye_ol

SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Yasak0vsiw9wv62
Aramıza Katılmak İstermisin? Ne Duruyorsun Üye Olsana..!

SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Buton_uye_ol

SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Yasak0vsiw9wv62
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
En iyi yollayıcılar
BirtaneM (75)
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Vote_lcapSERDAR ORTAÇ Tan karabiberim I_back_titleSERDAR ORTAÇ Tan karabiberim I_back_title 
ßy_Rafetm (61)
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Vote_lcapSERDAR ORTAÇ Tan karabiberim I_back_titleSERDAR ORTAÇ Tan karabiberim I_back_title 
BuRocK (35)
psikopat_wanlı (7)
aspirin (2)
suat074 (1)
En son konular
» güneşin oğlu
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 1:28 pm tarafından suat074

» Rijkaard'ın keyfi yerinde
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:25 pm tarafından Misafir

» 'Espanyol hafif kalır'
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:24 pm tarafından Misafir

» Direkten döndü zirveye çıktı
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:24 pm tarafından Misafir

» Dinamo Bükreş maçı için ne dediler?

» galatasaray resimlerii
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:23 pm tarafından Misafir

» Gs Nin GuzeLL ResimLerii BurdaA
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:23 pm tarafından Misafir

» Domuz gribi durdurdu

» Semih'in kulağına kar suyu kaçtı
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:22 pm tarafından Misafir

» Yıldırım hızıyla
SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:22 pm tarafından Misafir

SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim

YazarMesaj
BirtaneM
S.Moderatör
S.Moderatör
BirtaneM

Erkek
Başak
İş/Hobiler : valeybol oynamak
Lakap : cAPKIN

SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Empty
MesajKonu: SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim   SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 5:59 pm

Bu gece gel benim ol diyemem
Sana ben aşkımı söyleyemem
Utanırım beni öp diyemem
Ele güne sorma beni yaralama
Vurma beni

Hani o tatlı gönül çiçeğim
Hani kanatlı beyaz meleğim
Bu gece zevki sefa edelim
Şerefine vur kadehi, meze yapıp
Harca beni

Karabiberim vur kadehlere
Hadi içelim, içelim her gece
Zevki sefa doldu gönlüme
Hadi içelim acıların yerine
Misafir
Misafir
Anonymous

SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Empty
MesajKonu: Geri: SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim   SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 7:20 pm

saol

SERDAR ORTAÇ Tan karabiberim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-